Proč okna od nás?

Proč okna od nás?

Dodáváme a montujeme plastová okna a dveře, žaluzie, síťě proti hmyzu, parapety. Přemýšlíte nad výměnou starých oken za plastová okna? Jsme přesvědčeni, že v naší nabídce plastových oken najdete právě okna, která vám budou šitá na míru. Informace získáte na tel. 728 678 934 nebo 723 157 489.

Plastová okna od M+M Konečný jsou zárukou vysoké kvality a velmi příznivé ceny. Rozhodli jste se vyměnit stará okna za nová plastová okna? Zajímá vás cena oken včetně montáže? Pošlete nám svou poptávku na email a my vám zašleme cenovou kalkulaci zdarma.

 

Proč s námi:

  1. Vysoká kvalita provedení – dlouholeté zkušenosti
  2. Správná montáž oken – okna jsou vždy pečlivě spojena s domem tak, aby nedocházelo k žádným vedlejším jevům (zatékání, promrzání, plísně)
  3. Doprava ZDARMA
  4. Rychlá doba dodání
  5. Likvidace odpadu
  6. Zednické zapravení

Plastová okna vyrábíme v České Republice z Německých značkových okenních profilů, které jsou vyrobena s péčí a precizností. Při výrobě plastových oken je dbáno na vysokou kvalitu provedení. Při montáži plastových oken je dodržen přesný postup, při kterém spojujeme okno s domem. Díky přirozenému spojení okna s domem se předchází známým negativním jevům, jako je zatékání při silných deštích, chladné rohy v okolí okenního rámu a nakonec výskyt plísní.

Plastová okna ze špičkových okenních 6-ti komorových profilů s izolačním sklem 4/16/4 U=1.0 popř. 3-sklo U=0,6, nebo U=0,5 s nastavitelným bezpečnostním kováním se vyznačují dlouhodobou životností a odolností vůči povětrnostním podmínkám a vlivům.

Jsme lepší než ostatní

Proč využít našich služeb – svou práci děláme skvěle a naši stávající zákazníci jsou toho důkazem. Rychlé provedení, kvalita a rozumné ceny jsou cílem naší firmy. Kvalitní produkt, precizní montáž a rozumné ceny jsou cílem naší firmy. S námi nemusí být kvalita luxus, dovolit si ji tak může každý

Plastová okna – kalkulace ceny zdarma

Výběr plastových oken je záležitost podrobného porovnání. Plastová okna můžete mít za minimální cenu, ale otázka je jak dlouho budete spokojeni! Každý výrobce plastových oken používá jiné profily a tudíž má výrobek rozdílnou kvalitu. Odbornou výrobu i montáž plastových oken a dveří svěřte profesionálům, kteří již mají zkušenosti v tomto oboru více než 10 let.

 

Vyzkoušejte pružnost a kvalitu s jakou pracujeme.

Máte dotaz, nebo máte zájem o cenovou nabídku?

Napište nám a my vám brzy odepíšeme.

Konečný M+M

Kaštanová 609
Březí, 691 81