Vchodové dveře

Vchodové dveře platí za vizitku celého domu. Dveře musí fungovat naprosto spolehlivě, chránit proti povětrnostním vlivům a zajistit maximální bezpečnost. Systémy našich domovních dveří jsou na splnění uvedených nároků připraveny nejenom mimořádnou kvalitou profilů.

Posuvné dveře

Posuvné dveře na vaši zahradu, verandu či terasu. Velmi elegantní řešení posuvných dveří. Neotevírají se směrem do interiéru místnosti, ale křídlo se odsouvá souběžně s rámem před jeho pevnou část

Interiérové dveře a zárubně

Nabízíme interiérové dveře od nejlepších výrobců. Dveře interiérové otočné, posuvné na zeď, posuvné do pouzdra, prosklené stěny a mnoho dalšího. Možnosti různých povrchových úprav, barev, tvarů i provedení včetně zárubní a veškerých doplňků.

Montáž dveří

Zabýváme se prodejem a montážemi plastových ale i dřevěných vchodových a interiérových dveří

Plastové vchodové dveře jsou považovány za vizitku celého domu. Aby bylo možno vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům, nabízíme vyzrálá a praxí ověřená technická řešení, která je možno aplikovat jak u klasického, tak moderního provedení vchodových dveří. Spolu se systémy okenních profilů Gealan pak systém vchodových dveří Gealan dotváří vzájemně sladěnou koncepci, která významně přispívá k celkovému vzhledu budovy. Samotné dveřní profily jsou zhotoveny z unikátního vysoce hodnotného vlastního materiálu RAU-PVC, který je velmi odolný proti UV-záření. Kromě toho má také velmi do­brou tepelnou a hlukovou izola­ci a proto je vhodný pro vstupní prostory u energeticky optimalizovaných staveb, bez ohledu na to, zda se jedná o rekonstrukci, nebo o novostavbu. Do vchodových dveří nabízíme dveřní výplně od společnosti PERITO, Picasso styl.

Dřevěné vchodové dveře jsou hlavním ozdobným prvkem domu. Dveře vyrábíme z europrofilů dle individuálního výběru zákazníka. Zasklení vchodových dveří provádíme veškerými skly z naší nabídky a plnými výplněmi tzv. kazetami, které mají uvnitř PUR výplň (izolant tepla). Kazeta je buď hladká nebo oboustranně profilovaná. Vrchní kování (kliky) je od firmy HOPPE, kde má zákazník možnost výběru z různých typů klik a  několika odstín.

Cenová nabídka zdarma

Vypracování cenové nabídky je pro všechny ZDARMA.

Česká kvalita!

Veškerý nabízený sortiment, je pouze česká, mnoho let prověřená, výroba.

Osobní přístup

Zkušení zaměřovací technici přímo na místě realizace vše zaměří a vysvětlí.

Rychlá a kvalitní montáž

Montážní pracovníci následně plastová okna a další výrobky rychle a kvalitně namontují.

Záruční i pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis po celou dobu životnosti výrobků je u nás samozřejmostí.

Vysoká kvalita provedení

Naše reference mluví za vše. Vysoká kvalita provedení a Vaše spokojenost je pro nás vždy prioritou.

Rychlá doba dodání a doprava zdarma

Naše dodací lhůty jsou krátké  a vše přivezeme zcela zdarma. Cenu, kterou si domluvíme, nenavyšujeme o poplatky za dopravu.

Likvidujeme odpad

Postaráme se o ekologickou likvidaci veškerého odpadu, který montáži vznikne.

Máte dotaz nebo zájem o cenovou nabídku?

Napište nám a my Vám obratem odepíšeme.

Konečný m+m

Kaštanová 609
Březí, 691 81