Dřevěná okna

Eurookno profil iv78

Tento profil dřevěného okna nachází uplatnění především při rekonstrukcích staveb, kde investor současně řeší kvalitu i rozpočet. Můžete zvolit mezi variantou s dvojsklem případně i s trojsklem pro větší schopnost izolace.

Eurookno profil iv92

Tento profil splňuje podmínky programu Nová zelená úsporám, a proto se hodí do novostaveb, nízkoenergetických a pasivních domů. Vzhledem k trvalé hodnotě oken má smysl přemýšlet o jejich vlastnostech a celkové životnosti.

Patříte mezi příznivce přírodních materiálů? Hledáte okna, která se stanou šperkem co ozdobí  Vaši nemovitost a budou Vám sloužit dlouhá desetiletí ? Chcete okna ze dřeva, které vyrostlo v drsných podmínkách severoevropských lesů? V tom případě jsou naše dřevěná okna právě tím co hledáte. Nabízíme Vám sortiment dvou základních a léty prověřených profilových řad eurooken, z nichž si můžete vybrat to pravé pro Vás. 

Dřevěná okna v moderním designu se hodí do novostaveb, okna s dobovými prvky se hojně používají při rekonstrukci historických a památkově chráněných budov.

Cenová nabídka zdarma

Vypracování cenové nabídky je pro všechny ZDARMA.

Česká kvalita!

Veškerý nabízený sortiment, je pouze česká, mnoho let prověřená, výroba.

Osobní přístup

Zkušení zaměřovací technici přímo na místě realizace vše zaměří a vysvětlí.

Rychlá a kvalitní montáž

Montážní pracovníci následně plastová okna a další výrobky rychle a kvalitně namontují.

Záruční i pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis po celou dobu životnosti výrobků je u nás samozřejmostí.

Vysoká kvalita provedení

Naše reference mluví za vše. Vysoká kvalita provedení a Vaše spokojenost je pro nás vždy prioritou.

Rychlá doba dodání a doprava zdarma

Naše dodací lhůty jsou krátké  a vše přivezeme zcela zdarma. Cenu, kterou si domluvíme, nenavyšujeme o poplatky za dopravu.

Likvidujeme odpad

Postaráme se o ekologickou likvidaci veškerého odpadu, který montáži vznikne.

Všechny druhy oken vyrábíme v České Republice z Německých značkových okenních profilů, které jsou vyrobena s péčí a precizností. Při výrobě oken je dbáno na vysokou kvalitu provedení. Při montáži oken je dodržen přesný postup, při kterém spojujeme okno s domem. Díky přirozenému spojení okna s domem se předchází známým negativním jevům, jako je zatékání při silných deštích, chladné rohy v okolí okenního rámu a v neposlední řadě výskytu plísní.

Výběr materiálu oken je záležitost podrobného porovnání. Okna můžete mít za minimální cenu, ale otázka je jak dlouho budete spokojeni. Každý výrobce různých druhů oken používá jiné profily a tudíž má výrobek rozdílnou kvalitu. Odbornou výrobu i montáž plastových, dřevěných, dřevohliníkových a hliníkových oken svěřte profesionálům, kteří již mají zkušenosti v tomto oboru více než 10 let.

Montáž oken

Průběh montáže se stává z demontáže stávajících oken a montáže oken nových, montáže parapetů, likvidace demontovaných oken, zednického začištění a předání díla zákazníkovi. Všichni naši pracovníci jsou připraveni maximálně vyhovět Vašim požadavkům při realizaci každé zakázky. Provádíme také kompletní výměnu oken bytu v panelovém domě včetně zednického zapravení a montáže žaluzií a parapetů. Nabízíme širokou škálu okenních plastových profilů od nejlepších výrobců oken Gealan. Vybírat můžete také z pěti, šesti a sedmi komorových profilů.

Dále, dle vašich požadavků dodáváme také dřevěná eurookna z nejkvalitnějších dřevěných třívrstvých hranolů s širokou škálou barev a typů provedení dle přání zákazníka.

Výroba oken

Máte dotaz nebo zájem o cenovou nabídku?

Napište nám a my Vám obratem odepíšeme.

Konečný m+m

Kaštanová 609
Březí, 691 81