Hliníková okna

BLYWEERT TRITON HI

Tříkomorový okenní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu. V kombinaci s izolačním trojsklem dosahují velice nízkých hodnot součinitele prostupu tepla a splňují přísné doporučené požadavky na tepelnou ochranu budov. Je výhodným a cenově přijatelným řešením pro rodinné a bytové domy.

BLYWEERT Olympia HI

Tříkomorový okenní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu. Je tvořen dvěma uzavřenými hliníkovými profily spojenými 40 mm širokými dělícími pásky z materiálu ABS s integrovanou patentovanou pěnovou vložkou, která zcela zabraňuje průchodu chladu na vnitřní interiérovou polovinu profilu, sloužící jako přerušení tepelného mostu.

Hliníková okna jsou vhodná pro všechny druhy staveb, ať už se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy, rodinné domky, zimní zahrady nebo jen prosklená zádveří. Hliníkový systém nabízí architektům a konstruktérům sortiment výrobku, které jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení.

Výborné tepelně izolační vlastnosti mají hliníková okna díky izolační zóně zabudované v rámu, která je v prémiových řadách vyplněna speciální PU pěnou pro nejlepší výsledky.

Hliníkové profily jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech RAL (také dvojbarevné, rustikální a imitující dřevo), dále pak anodizované (ELOX) v barvě: zlatá, tmavohnědá, šampaň nebo v odstínu přírodní hliník.

Hlavní charakteristiky hliníkových oken:

  • Tvarová i barevná stálost
  • Výborné tepelně izolační vlastnosti
  • Vysoká akustická izolace – TZI 3 ve standard
  • Cenová dostupnost
  • Odolnost proti vlivům prostředí a snadná údržba
  • Dlouhá životnost

Cenová nabídka zdarma

Vypracování cenové nabídky je pro všechny ZDARMA.

Česká kvalita!

Veškerý nabízený sortiment, je pouze česká, mnoho let prověřená, výroba.

Osobní přístup

Zkušení zaměřovací technici přímo na místě realizace vše zaměří a vysvětlí.

Rychlá a kvalitní montáž

Montážní pracovníci následně plastová okna a další výrobky rychle a kvalitně namontují.

Záruční i pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis po celou dobu životnosti výrobků je u nás samozřejmostí.

Vysoká kvalita provedení

Naše reference mluví za vše. Vysoká kvalita provedení a Vaše spokojenost je pro nás vždy prioritou.

Rychlá doba dodání a doprava zdarma

Naše dodací lhůty jsou krátké  a vše přivezeme zcela zdarma. Cenu, kterou si domluvíme, nenavyšujeme o poplatky za dopravu.

Likvidujeme odpad

Postaráme se o ekologickou likvidaci veškerého odpadu, který montáži vznikne.

Všechny druhy oken vyrábíme v České Republice z Německých značkových okenních profilů, které jsou vyrobena s péčí a precizností. Při výrobě oken je dbáno na vysokou kvalitu provedení. Při montáži oken je dodržen přesný postup, při kterém spojujeme okno s domem. Díky přirozenému spojení okna s domem se předchází známým negativním jevům, jako je zatékání při silných deštích, chladné rohy v okolí okenního rámu a v neposlední řadě výskytu plísní.

Výběr materiálu oken je záležitost podrobného porovnání. Okna můžete mít za minimální cenu, ale otázka je jak dlouho budete spokojeni. Každý výrobce různých druhů oken používá jiné profily a tudíž má výrobek rozdílnou kvalitu. Odbornou výrobu i montáž plastových, dřevěných, dřevohliníkových a hliníkových oken svěřte profesionálům, kteří již mají zkušenosti v tomto oboru více než 10 let.

Montáž oken

Průběh montáže se stává z demontáže stávajících oken a montáže oken nových, montáže parapetů, likvidace demontovaných oken, zednického začištění a předání díla zákazníkovi. Všichni naši pracovníci jsou připraveni maximálně vyhovět Vašim požadavkům při realizaci každé zakázky. Provádíme také kompletní výměnu oken bytu v panelovém domě včetně zednického zapravení a montáže žaluzií a parapetů. Nabízíme širokou škálu okenních plastových profilů od nejlepších výrobců oken Gealan. Vybírat můžete také z pěti, šesti a sedmi komorových profilů.

Dále, dle vašich požadavků dodáváme také dřevěné eurookna z nejkvalitnějších dřevěných třívrstvých hranolů s širokou škálou barev a typů provedení dle přání zákazníka.

Výroba oken

Máte dotaz nebo zájem o cenovou nabídku?

Napište nám a my Vám obratem odepíšeme.

Konečný m+m

Kaštanová 609
Březí, 691 81