Posuvné dveře

Plastové

Plastové sklopně posuvné dveře jsou vhodné pro novostavby i rekonstrukce. Systém vícebodového zavírání podstatně zvyšuje zabezpečení proti vloupání. Možnost sklopení posuvného křídla do ventilační polohy u varianty PSK. Ovládání dveří pouze pohybem kliky, nemusíte nikam nic tlačit

Dřevěné a dřevohliníkové

Dřevěné i dřevohliníkové sklopně posuvné dveře dodáváme na míru z profilů IV78 a IV92. Jde o alternativní řešení pro stavební otvory s omezeným manipulačním prostorem. Pokud očekáváte od dveří větší uživatelský komfort, prohlédněte naši nabídku HS portálů.

hliníkové

Tří-komorový posuvný systém disponuje vysoce izolačním přerušeným tepelným mostem. Systém je tvořen dvěma uzavřenými hliníkovými profily spojenými širokými dělícími pásky z ABS materiálu s vložkou, které dělí chladný vzduch od teplého, sloužící jako přerušení tepelného mostu. Zdvižně posuvné dveře lze zcela zapustit do podlahy pro bezbariérový přechod.

Cenová nabídka zdarma

Vypracování cenové nabídky je pro všechny ZDARMA.

Česká kvalita!

Veškerý nabízený sortiment, je pouze česká, mnoho let prověřená, výroba.

Osobní přístup

Zkušení zaměřovací technici přímo na místě realizace vše zaměří a vysvětlí.

Rychlá a kvalitní montáž

Montážní pracovníci následně plastová okna a další výrobky rychle a kvalitně namontují.

Záruční i pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis po celou dobu životnosti výrobků je u nás samozřejmostí.

Vysoká kvalita provedení

Naše reference mluví za vše. Vysoká kvalita provedení a Vaše spokojenost je pro nás vždy prioritou.

Rychlá doba dodání a doprava zdarma

Naše dodací lhůty jsou krátké  a vše přivezeme zcela zdarma. Cenu, kterou si domluvíme, nenavyšujeme o poplatky za dopravu.

Likvidujeme odpad

Postaráme se o ekologickou likvidaci veškerého odpadu, který montáži vznikne.

Posuvné plastové dveře

Posuvné plastové dveře a jejich přednosti:

 • neotevírají se směrem do interiéru místnosti, ale křídlo se odsouvá souběžně s rámem před jeho pevnou část
 • elegantní architektonické řešení
 • maximální zajištění přírodního světla v interiéru
 • plastové sklopně posuvné dveře jsou vhodné pro novostavby i rekonstrukce
 • systém vícebodového zavírání podstatně zvyšuje zabezpečení proti vloupání
 • možnost výběru kliky z jedné nebo obou stran
 • možnost sklopení posuvného křídla do ventilační polohy u varianty PSK
 • Ovládání dveří pouze pohybem kliky, nemusíte nikam nic tlačit

Posuvné plastové dveře HS PORTÁL v systému Gealan S9000

Další variantou posuvného systému může být HS PORTÁL. Jde do detailu vyladěný spolehlivý a dokonale funkční systém. Bezbariérový práh jako standard.

Zdvižně posuvné dveře (HS portál) se hodí do velkých otvorů a jsou ideální především tehdy, kdy je nutné pohybovat velkými tabulemi skla. Křídla jsou uložena na vlastních oddělených kolejnicích na nízkém rámu (prahu) a při otevírání se jedno křídlo lehce nadzvedne a posune do strany.

HS portál má na první pohled propracovanější konstrukci, tudíž cena je oproti klasickým sklopně odsuvným dveřím vyšší. I přes velké rozměry a hmotnost portálu umožňuje komfortní obsluhu.

 

Posuvné dřevěné a dřevohliníkové dveře

Posuvné dřevěné a dřevohliníkové dveře PSK

Dřevěné i dřevohliníkové sklopně posuvné dveře dodáváme na míru z profilů IV78 a IV92. Jde o alternativní řešení pro stavební otvory s omezeným manipulačním prostorem. Pokud očekáváte od dveří větší uživatelský komfort, prohlédněte naši nabídku HS portálů. K výrobě sklopně posuvných dřevěných a dřevohliníkových dveří používáme kování německé značky MACO

V případě posuvně sklopných dveří jde kvalitativně o srovnatelný produkt, jako jsou naše dřevěná a dřevohliníková okna IV78 a IV92. Ta se vyznačují maximální těsností, díky které majitelům nemovitosti šetří náklady na energie. Jako každý výrobek k podlaze je často kombinován s tepelně izolačním podprahovým profilem.

Dveře doporučujeme do míst, kde byste běžné balkonové dveře nebo okno kvůli prostoru nedokázali otevřít dokořán. Přesně pro takové případy vyrábíme dveře s posuvně sklopným kováním.

Dřevěný a dřevohliníkový HS portál

Dřevěné i dřevohliníkové HS portály (jinak také zdvižně posuvné dveře), které splňují podmínky programu Nová zelená úsporám. Konstrukce posuvných dveří se díky tomu hodí do pasivních a nízkoenergetických domů. K výrobě se používají dřevěné eurohranoly, které zajišťují vynikající tvarovou stálost a díky malé tepelné roztažnosti i vysokou míru těsnosti. Součástí konstrukce posuvných dveří je izolační dvojsklo nebo trojsklo s teplým rámečkem a tepelným koeficienem od Ug 1,1 do 0,5 W/m2K.

Jejich elegantní vzhled a příjemné ovládání je doplněno o práh, který je možné sladit s venkovní terasou a vnitřní podlahou do jedné roviny.

K jedné z hlavních výhod pořízení zdviženě posuvných dveří patří použití kompozitního prahu vyplněného z výroby speciální PUR pěnou a zapuštěného do podlahy. Toto řešení vždy při montáži HS portálu doplňujeme tepelně izolačním podkladovým profilem, který zabraňuje vzniku tepelných mostů v podlaze a slouží jako nosná část samotného prvku.

Předností stavebních výplní od jednoho výrobce je možnost sladit použité materiály, odstíny i povrchové úpravy oken, vchodových dveří i posuvných dveří.

Do spodní části konstrukce křídla jsou uloženy pojezdové vozíky s čistícími kartáčky, díky kterým jednoduše posunete posuvné dveře bez ohledu na jejich hmotnost. Integrované kartáčky pak očišťují pojezdovou plochu od nečistot. Nosnost posuvného systému je až 400 kg, které dokážete ovládat jednou rukou.

Posuvné hliníkové dveře

BLYWEERT KOLOS HI

Posuvný systém KOLOS HI je tří-komorový posuvný systém s vysoce izolačním přerušeným tepelným mostem. Systém je tvořen dvěma uzavřenými hliníkovými profily spojenými širokými dělícími pásky z ABS materiálu s vložkou, které dělí chladný vzduch od teplého, sloužící jako přerušení tepelného mostu. Zdvižně posuvné dveře lze zcela zapustit do podlahy pro bezbariérový přechod. Rozměry HS portálu mohou přesahovat až 10m na šířku a až 3m na výšku. Díky kování GU je zaručeno komfortní ovládání i nadrozměrných křídel. Systém Kolos HI dokáže splnit ty nejnáročnější požadavky projektantů, architektů včetně speciálních požadavků zákazníků.

 • stavební hloubka 159mm
 • 3-komorový posuvný systém s přerušeným tepelným mostem
 • rozměry dle individuálních požadavků zákazníka

Uf=2,0 W/m2K
Uw= 1,1 W/m2K (vypočtená hodnota pro prvek 4000x2400mm s trojsklem Ug=0,5)

POSUVNĚ-SKLOPNÉ DVEŘE 

Posuvně-sklopné dveře se kombinují s napevno instalovaným velkoformátovým oknem, přičemž kolejnice jsou součástí rámu, který je společný pro dveře i okno. Manipulace s dveřmi je snadná, přitáhnutím k sobě směrem do interiéru je uvolníte a následně odsunete po kolejnici. Dveře lze otevřít i na ventilaci. Posuvné hliníkové dveře lze vyrobit v hliníkovém systému BLYWEERT TRITON HI a BLYWEERT OLYMPIA HI 

Pro posuvně – sklopné dveře je použito systémové kování G-U.

Máte dotaz nebo zájem o cenovou nabídku?

Napište nám a my Vám obratem odepíšeme.

Konečný m+m

Kaštanová 609
Březí, 691 81

Telefon

+420 728 678 934
+420 723 157 489