Vchodové dveře

Plastové

Rozmanitosti tvarů a provedení splňující ty nejvyšší nároky. Jednoduché, dvojité, v klasickém nebo moderním provedení, s výplněmi z bezpečnostního skla nebo kazetami, jedním nebo několika bočními dílci. Naše systémy se ideálně hodí pro všechny konstelace osazení v novostavbách či renovovaných objektech díky množství konstrukčních variant. Z důvodu odolnosti se dají uchovat dokonale funkční po mnoho let. Dveře jsou standardně osazeny nízkým hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. V neposlední řadě zavíracími samozamykacími zámky GU SECURY AUTOMATIC.

Dřevěné

Dveře jsou vyráběny z vícevrstvých lepených hranolů (s nebo bez podélného napojení) a z hranolů s konstrukční tloušťkou 78 a 92 mm. Díky společné výrobě snadno sladíme vchodové dveře do domu s dřevěnými okny. Díky použití vysoce kvalitních pantů BAKA PROTECT 3D od značky Simonswerk nabízí dveře nejen vysokou nosnost (až 120 kg), ale také ochranu proti vysazení a bezúdržbovost. Od výroby je dodáván zabudovaný stabilizační prvek dveřního křídla, který zajišťuje jeho tvarovou stálost a brání kroucení vlivem klimatických podmínek.

Cenová nabídka zdarma

Vypracování cenové nabídky je pro všechny ZDARMA.

Česká kvalita!

Veškerý nabízený sortiment, je pouze česká, mnoho let prověřená, výroba.

Osobní přístup

Zkušení zaměřovací technici přímo na místě realizace vše zaměří a vysvětlí.

Rychlá a kvalitní montáž

Montážní pracovníci následně plastová okna a další výrobky rychle a kvalitně namontují.

Záruční i pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis po celou dobu životnosti výrobků je u nás samozřejmostí.

Vysoká kvalita provedení

Naše reference mluví za vše. Vysoká kvalita provedení a Vaše spokojenost je pro nás vždy prioritou.

Rychlá doba dodání a doprava zdarma

Naše dodací lhůty jsou krátké  a vše přivezeme zcela zdarma. Cenu, kterou si domluvíme, nenavyšujeme o poplatky za dopravu.

Likvidujeme odpad

Postaráme se o ekologickou likvidaci veškerého odpadu, který montáži vznikne.

Plastové dveře

Domovní dveře (vchodové dveře) platí za vizitky obyvatel. Domovní dveře nejsou nikdy jedny jako druhé a žádný jiný prvek fasády nenabízí stavitelům, architektům a projektantům tak rozmanité možnosti provedení při povinnosti dostát zároveň velmi extrémním požadavkům. Dveře musí fungovat naprosto spolehlivě, chránit proti povětrnostním vlivům a zajistit maximální bezpečnost. Systémy našich domovních dveří jsou na splnění uvedených nároků připraveny nejenom mimořádnou kvalitou profilů. Jsou konstruovány s výztužemi a mohou být vybaveny speciální uzavírací technikou, bezpečnostními kováními a zvláštním zasklením tak, aby mohly podstatně zpomalovat pokusy o násilné vloupání.

Co do nepřekonatelné rozmanitosti tvarů a provedení splňují ty nejvyšší nároky. Jednoduché, dvojité, v klasickém nebo moderním provedení, s výplněmi z bezpečnostního skla nebo kazetami, jedním nebo několika bočními dílci. Naše systémy domovních dveří se ideálně hodí pro všechny konstelace osazení v novostavbách či renovovaných objektech díky množství konstrukčních variant.

Z důvodu odolnosti vůči účinkům povětrnosti a maximální nenáročnosti na ošetřování se tyto dveře dají uchovat dokonale funkční po mnoho let.

Dveře jsou standartně osazeny nízkým hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem.

A v neposlední řadě zavíracími samozamikacími zámky GU SECURY AUTOMATIC – tento systém sám zaručí bezpečnost – stačí přitáhnout vchodové dveře a samočinně, bez uzamykání klíčem, se o 20 mm vysunou 2 uzávěrové prvky. Dvě střelky se po svém vysunutí znehybní a změní se v uzamykací závory, nelze je zatlačit zpět. To je rozhodující pro technicky pokrokové bezpečnostní vybavení vstupních dveří.

Výhody zámku G-U SECURY Automatic:

  • zvýšená odolnost proti vloupání
  • při zavření dveří je vždy uzamknuto!
  • střelkové závory jsou po vysunutí zablokovány proti zatlačení zpět
  • snadné zamykání – není potřeba vyvíjet žádnou sílu při zamykání

Dveře se mohou dle požadavků osadit také samozavírači, elektrozámky, FAB s knoflíkem nebo madly různých tvarů popřípadě panikovým kováním.

Dekorativní dveřní výplně pro náročnější uživatele

Výplň dveří Perito si můžete vybrat na perito.cz

 

Do potávky pak jen vypíšete název dveřní výplně která vás zaujala.
Vybírat můžete z výplní vložených v sekci HPL nebo standartních ABS.
Pro náročnější uživatele zde máme dveřní výplně jednostranně kryté a to sekce ENTRY.

Dveřní výplně příčkové standardní pro nenáročné uživatele

Dřevěné dveře

Dřevěné vstupní dveře jsou vyráběny z vícevrstvých lepených hranolů (s nebo bez podélného napojení) a z hranolů s konstrukční tloušťkou 78 a 92 mm. Díky společné výrobě snadno sladíme vchodové dveře do domu s dřevěnými okny.

Díky použití vysoce kvalitních pantů BAKA PROTECT 3D od značky Simonswerk nabízí dveře nejen vysokou nosnost (až 120 kg), ale také ochranu proti vysazení a bezúdržbovost. 

Od výroby je dodáván zabudovaný stabilizační prvek dveřního křídla, který zajišťuje jeho tvarovou stálost a brání kroucení vlivem klimatických podmínek.

Díky 3-bodovému samozamykacímu bezpečnostnímu zámku je křídlo vždy uzavřeno ve více bodech. Navíc bez nutnosti uzamčení. Dveře lze jednoduše přitáhnout, uzávěry se automaticky uzavřou a jsou blokovány proti zatlačení. Dveřní kování je také doplněno o cylindrickou vložku, která má zvýšenou bezpečnost proti odvrtání  a spadá do bezpečnostní kategorie č. 3. 

Při výrobě je používána hloubková penetrace, barevný základ a vysokotlaký nástřik lazury 1x 270-300 µm nebo 2x 150 µm podle dřeviny. Povrchová úprava může být v lazurovaných, krycích odstínech nebo v oleji. U méně pigmentovaných odstínů lazur je je možné použití i UV stabilnějších barev, které odolají až o 30% více vlivům ze slunce.

Všechny naše dřevěné vchodové dveře dodáváme se zabudovaným nízkým prahem Wesser od značky Gutmann. Montovaný práh splňuje bezbariérové řešení a jeho konstrukce přerušuje tepelné mosty. Podle řešení stavby a přání zákazníka dodáváme i včetně poprahového tepelně izolačního profilu. 

Máte dotaz nebo zájem o cenovou nabídku?

Napište nám a my Vám obratem odepíšeme.

Konečný m+m

Kaštanová 609
Březí, 691 81