Plastová okna

Gealan s 8000 iq

Při konstrukci tohoto systému dorazového těsnění se stavební hloubkou 74 mm byly středem pozornosti hospodárnost a optimalizace materiálu.

Gealan Linear

Nový inovativní plastový okenní systém s designem hliníkového okna s úzkou stavební hloubkou a středovým těsněním.

Gealan s 9000

Určeno pro zákazníky jež chtějí investovat do nekompromisní kvality, bezpečnosti a maximální tepelné izolace. Profil v nízkoenergetickém standardu.

Cenová nabídka zdarma

Vypracování cenové nabídky je pro všechny ZDARMA.

Česká kvalita!

Veškerý nabízený sortiment, je pouze česká, mnoho let prověřená, výroba.

Osobní přístup

Zkušení zaměřovací technici přímo na místě realizace vše zaměří a vysvětlí.

Rychlá a kvalitní montáž

Montážní pracovníci následně plastová okna a další výrobky rychle a kvalitně namontují.

Záruční i pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis po celou dobu životnosti výrobků je u nás samozřejmostí.

Vysoká kvalita provedení

Naše reference mluví za vše. Vysoká kvalita provedení a Vaše spokojenost je pro nás vždy prioritou.

Rychlá doba dodání a doprava zdarma

Naše dodací lhůty jsou krátké  a vše přivezeme zcela zdarma. Cenu, kterou si domluvíme, nenavyšujeme o poplatky za dopravu.

Likvidujeme odpad

Postaráme se o ekologickou likvidaci veškerého odpadu, který montáži vznikne.

Plastová okna vyrábíme v České Republice z Německých značkových okenních profilů, které jsou vyrobena s péčí a precizností. Při výrobě plastových oken je dbáno na vysokou kvalitu provedení. Při montáži plastových oken je dodržen přesný postup, při kterém spojujeme okno s domem. Díky přirozenému spojení okna s domem se předchází známým negativním jevům, jako je zatékání při silných deštích, chladné rohy v okolí okenního rámu a v neposlední řadě výskytu plísní.

Plastová okna ze špičkových okenních 6-ti komorových profilů s izolačním sklem 4/16/4 U=1.0 popř. 3-sklo U=0,6, nebo U=0,5 s nastavitelným bezpečnostním kováním se vyznačují dlouhodobou životností a odolností vůči povětrnostním podmínkám a vlivům.

Výběr plastových oken je záležitost podrobného porovnání. Plastová okna můžete mít za minimální cenu, ale otázka je jak dlouho budete spokojeni. Každý výrobce plastových oken používá jiné profily a tudíž má výrobek rozdílnou kvalitu. Odbornou výrobu i montáž plastových oken a dveří svěřte profesionálům, kteří již mají zkušenosti v tomto oboru více než 10 let.

Proč využít našich služeb? Svou práci děláme skvěle a naši stávající zákazníci jsou toho důkazem. Rychlé provedení, kvalita a rozumné ceny jsou cílem naší firmy. Kvalitní produkt, precizní montáž a rozumné ceny jsou cílem naší firmy. S námi nemusí být kvalita luxus, dovolit si ji tak může každý.

Montáž oken

Průběh montáže se stává z demontáže stávajících oken a montáže oken nových, montáže parapetů, likvidace demontovaných oken, zednického začištění a předání díla zákazníkovi. Všichni naši pracovníci jsou připraveni maximálně vyhovět Vašim požadavkům při realizaci každé zakázky. Provádíme také kompletní výměnu oken bytu v panelovém domě včetně zednického zapravení a montáže žaluzií a parapetů. Nabízíme širokou škálu okenních plastových profilů od nejlepších výrobců oken Gealan. Vybírat můžete také z pěti, šesti a sedmi komorových profilů.

Dále, dle vašich požadavků dodáváme také dřevěné eurookna z nejkvalitnějších dřevěných třívrstvých hranolů s širokou škálou barev a typů provedení dle přání zákazníka.

Výroba oken

Máte dotaz nebo zájem o cenovou nabídku?

Napište nám a my Vám obratem odepíšeme.

Konečný m+m

Kaštanová 609
Březí, 691 81