Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo zájem o nezávaznou cenovou kalkuaci?

Máte dotaz?

  Máte zájem o cenovou nabídku?

   Maximální velikost obou příloh je 15 Mb. Pokud vaše příloha nesplňuje tento limit, prosím nahrajte ji na: Úschovnu a odkaz vložte do textu poptávky. Děkujeme.

   Vyberte z následujících (Vyžadováno) PodnikatelFyzická osoba

   Často kladené dotazy

   Jaká jsou ceny vašich oken a dveří?

   Cena se vždy samozřejmě odvíjí od zákazníkovi poptávky. Daný ceník nemáme. S každou nabídkou pracujeme kompletně jedinečně. Pokud máte konkrétní poptávku a zajímá Vás její předběžná kalkulace, můžete se na nás obrátit skrze kontaktní formulář nebo zavolejte na telefonní číslo a domluvíme se.

   Jaká je životnost vašich dveří a oken?

   U této otázky musíme brát v potaz, z jakého materiálu okna a dveře budete mít, jak se o okna nebo dveře budete starat, jak se budou udržovat a pravidelně servisovat. Ale obecně můžeme říci, že životnost našich produktů je v řádech desítek let. Jsou zde ale komponenty, např. těsnění, které lze dostatečně snadno a rychle vyměnit.

   Jak okna a dveře udržovat?
   Hladký povrch plastových oken či dveří se prakticky nemění ani strukturou, ani barevností. Jeho údržba spočívá pouze v občasném mytí nečistot běžným saponátem. Zhruba jednou ročně se doporučuje promazat pohyblivé části kování lehkým olejem a zkontrolovat dotažení jeho upevňovacích šroubů, případně odstranit nečistoty z odvodňovacích otvorů rámu, pokud je jejich průchodnost snížena.
   Jaké záruční doby poskytujeme?

   Na jakost profilu poskytujeme záruku 5 let. Na montáž a doplňky jako žaluzie, parapety a sítě 24 měsíců. To platí i pro doplňky samotných oken jako jsou kování, kliky. Co se týče zasklení, zde také poskytujeme záruku 24 měsíců.

   Mohu si objednat vaše produkty aniž bych vyžadoval jejich montáž?
   Ano, samozřejmě můžete. Rádi Vám s výběrem poradíme a vše společně objednáme. Naše montáž není podmínkou. Je vždy na Vás, jakou metodu zvolíte. Nikoho nikdy nenutíme.
   Jak je to se záručním a pozáručním servisem?

   Na všechny námi namontované výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis. První servisní návštěva je od nás zcela zdarma.

   Jaké jsou dodací doby oken a dveří?

   Dodací lhůty oken se liší v závislosti na více faktorech, nejvíce však na barevnosti oken. Bílá a standardní dekory cca 3 – 4 týdny, nestandardní a atypické dekory cca 8 týdnů. Pro atypické prvky jako oblouky, HS portály platí dodací doba cca 6-8 týdnů.

   Konečný m+m

   Kaštanová 609
   Březí, 691 81