SÍTĚ PROTI HMYZU

SÍTĚ PROTI HMYZU

Od jara do podzimu jsou v obydlích nevítanými společníky různé druhy hmyzu. Lze se jim efektivně bránit včasnou montáží sítěmi proti hmyzu.  

Sítě proti hmyzu dodávané společnosti Bohemi okno mají moderní design upravený tak, aby:

  • byly funkční,
  • nerušily výhled z okna,
  • měly jednoduchou montáž,
  • dlouhou životnost,
  • byly elegantní součástí okna.

Dlouhou životnost, variabilitu a elegantní vzhled zaručuje speciální kontrukce.

Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé nebo černé barvě podle přání zákazníky. Tyto barvy jsou zvoleny záměrně, protože dle výzkumu odborníků umožnují lidskému oku nerušený výhled z okna či dveří.

Profily jsou vyráběny z lakovaných hliníkových nebo plechových profilů, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Díky široké škále síťových profilů není problém osadit síť na jakékoliv okno nebo dveře. Rám je v rozích spojen plastovými prvky. Rám je možno uchytit do konstrukce okna několika způsoby, které nezasahují do rámu okna.Speciální úprava pro atypická okna – Tato síť může být zhotovena i v šikmém provedení.

 

Typy sítí proti hmyzu

Pevné / rámové okenní sítě

Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítě z okna. Rám sítě je vyroben z válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou.

  • Síť okenní – profil ISSO OV 25 x 10

 

Pevné / rámové dveřní sítě

Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů. Rám dveřní sítě je vyroben s válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou.

  • Síť dveřní – profil DV 50 x 20
  • Síť dveřní – profil DE 50 x 20 Lux (s těsnícím kartáčkem)

 

Rolovací sítě okenní či dveřní, posuvné a plisé dveřní sítě

Ideální řešením pro okna či dveře, která nechcete mít po celou sezónu zakrytá sítí jsou rolovací sítě. Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajištuje pružina uložená v hřídeli. Vytažená síťovina je aretována magnetickou gumou která je umístěna na koncové liště a dorazové liště, která tvoří spolu s vodícimi lištami a boxem utěsněmý obvod celé sítě.Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči.

U oken je stažená síťovina je aretována stavitelnými dorazy na koncích vodících lišt za koncovou lištu, která je rovněž opatřena těsnícím kartáčem doléhajícím až k parapetu. Okno je tak spolehlivě utěsněno.

U dveří je síťovina aretována magnetickou gumou, která je umístěna na koncové liště a dorazové liště. Tento celek tvoří spolu s vodícimi lištami a boxem utěsněmý obvod celé sítě.

 

Máte dotaz, nebo máte zájem o cenovou nabídku?

Napište nám a my vám brzy odepíšeme.

Konečný M+M

Kaštanová 609
Březí, 691 81