Plastové dveře

Plastové dveře

Domovní dveře (vchodové dveře) platí za vizitky obyvatel:
domovní dveře nejsou nikdy jedny jako druhé a žádný jiný prvek fasády nenabízí stavitelům, architektům a projektantům tak rozmanité možnosti provedení při povinnosti dostát zároveň velmi extrémním požadavkům. Dveře musí fungovat naprosto spolehlivě, chránit proti povětrnostním vlivům a zajistit maximální bezpečnost. Systémy našich domovních dveří jsou na splnění uvedených nároků připraveny nejenom mimořádnou kvalitou profilů. Jsou konstruovány s výztužemi a mohou být vybaveny speciální uzavírací technikou, bezpečnostními kováními a zvláštním zasklením tak, aby mohly podstatně zpomalovat pokusy o násilné vloupání.

Co do nepřekonatelné rozmanitosti tvarů a provedení splňují ty nejvyšší nároky. Jednoduché, dvojité, v klasickém nebo moderním provedení, s výplněmi z bezpečnostního skla nebo kazetami, jedním nebo několika bočními dílci. Naše systémy domovních dveří se ideálně hodí pro všechny konstelace osazení v novostavbách či renovovaných objektech díky množství konstrukčních variant.

Z důvodu odolnosti vůči účinkům povětrnosti a maximální nenáročnosti na ošetřování se tyto dveře dají uchovat dokonale funkční po mnoho let.

 

Dveře jsou standartně osazeny nízkým hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem.

Minimálně 3 ks plně stavitelnými dveřními panty

FAB zámky, Klikou / klikou nebo klikou / madlem

A v neposlední řadě zavíracími samozamikacími zámky GU SECURY AUTOMATIC – tenhle systém sám zaručí bezpečnost – stačí přitáhnout vchodové dveře a samočinně, bez uzamykání klíčem, se o 20 mm vysunou 2 uzávěrové prvky. Dvě střelky se po svém vysunutí znehybní a změní se v uzamykací závory, nelze je zatlačit zpět. To je rozhodující pro technicky pokrokové bezpečnostní vybavení vstupních dveří.

Výhody zámku G-U SECURY Automatic:

  • zvýšená odolnost proti vloupání
  • při zavření dveří je vždy uzamknuto!
  • střelkové závory jsou po vysunutí zablokovány proti zatlačení zpět
  • snadné zamykání – není potřeba vyvíjet žádnou sílu při zamykání

Dveře se mohou dle požadavků osadit také samozavírači, elektrozámky, FAB s knoflíkem nebo madly různých tvarů popřípadě panikovým kováním.

 

Dekorativní dveřní výplně pro náročnější uživatele

Výplň dveří Perito si můžete vybrat na www.perito.cz

Do potávky pak jen vypíšete název dveřní výplně která vás zaujala
Vybírat můžete z výplní vložených v sekci HPL nebo standartních ABS
Pro náročnější uživatele zde máme dveřní výplně jednostranně kryté a to sekce ENTRY

 

Dveřní výplně příčkové standartní pro nenáročné uživatele


 

Máte dotaz, nebo máte zájem o cenovou nabídku?

Napište nám a my vám brzy odepíšeme.

Konečný m+m

Kaštanová 609
Březí, 691 81

Telefon

+420 728 678 934
+420 723 157 489